KONST / Litografier / Färglitografi 14499027
nr 1449 9027
Paul René Gauguin
(1911-1976), Danmark
Signerad, daterad 1956. Färglitografi, bildmått: 60x73cm, yttermått inklusive ram: 74x88cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:01:59
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Paul René Gauguin
Läs mer om Paul René Gauguin